Hakkımızda

Sizin memnuniyetiniz, bizi memnun eder!

Uygun fiyat politikasını misyon edinen şirketimiz, 2009 yılından beri büyümeyi hedefleyen ve gelişmekte olan firmalara ömür boyu lisanslı e-ticaret sitesi yazılımı konusunda çözümler sunmaktadır.

Sürekli geliştirilen ve belirli süre aralıkları ile güncellenen eticaret paketlerimiz, Türkiye standartlarında üst düzey altyapıya sahiptir.

Tamamen müşteri odaklı çalışan şirketimiz, ücretsiz teknik destek hizmetinin yanı sıra, sunmuş olduğumuz tüm yazılımların sonuna kadar güvenliğini en iyi şekilde sağlamaktadır.

Müşterilerimize daima uygun fiyatlı eticaret yazılımları sunarken, ömür boyu lisanslı eticaret sitesi kurma fırsatını da sunuyoruz. Ömür boyu lisans sayesinde, her yıl kiralama bedeli ödemeyi düşünmeden tamamen işlerinize odaklanabilirsiniz. Bu sayede sadece tek bir defa ödeme yaparak takip eden yıllarda ek ücret ödemeden eticaret sitenizi kullanıma devam edebilirsiniz.

Kullanıcı deneyimlerinden yola çıkarak hazırlamış olduğumuz eticaret yazılımlarımız, en kararlı şekilde sizlere sunulmaktadır.